Serwis Biznesowo-Finansowy

Biznes Inwestycje Pożyczki i Kredyty Gospodarka Marketing

Kredyt mieszkaniowy – kilka informacji

W dzisiejszych czasach mało kto jest w stanie samodzielnie sfinansować zakup mieszkania lub domu z posiadanych oszczędności. Na szczęście mamy do dyspozycji cały wachlarz łatwo dostępnych kredytów mieszkaniowych z których zdecydowanie częściej korzystamy. Decydując się na kredyt mieszkaniowy trzeba wziąć pod uwagę fakt, że jest to zobowiązanie długoterminowe nawet na 30 i więcej lat.

Kredyt hipoteczny w poszczególnych bankach

Banki starając się o względy klientów prześcigają się w promocjach i tak: zdecydowanie najdłuższy okres kredytowania oferują nam banki Millennium-nawet do 50 lat, emFinanse – do 50 lat i 110% wartości nieruchomości oraz GE Money Bank-do 40 lat. Tak długi okres kredytowania posiada jedną ważną zaletę, mianowicie płacimy niższą ratę miesięczną. Biorąc kredyt mieszkaniowy w Dombanku możemy dostać kredyt nawet do 130% wartości nieruchomości oraz liczyć na uproszczoną procedurę badania zdolności kredytowej.

Zaciągając kredyt hipoteczny w Santander Consumer Bank można dostać kredyt na 100% i odroczyć spłatę kapitału nawet na 30 miesięcy. Natomiast bank BPH zachęca nas do zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego proponując stałą niższą marżę w całym okresie kredytowania. Na pewno warto na bieżąco śledzić oferty kredytowe banków, ponieważ banki zabiegając o klienta, często zmieniają na lepsze kryteria przyznawania kredytów. Najlepiej można to zrobić korzystając z Internetu. Znajdziemy tam wiele specjalistycznych portali finansowych stworzonych z myślą o tych, którzy biorą kredyt i szukają informacji o kredytach i oferujących je bankach.Jedna Odpowiedź do Kredyt mieszkaniowy – kilka informacji »»

Komentarze

  1. Kredyt
    Comment od Kredyt | 2008/04/02 o 11:00:03

    Kredyt mieszkaniowy to fajna sprawa. Spłacanie jest może mniej sympatyczne, no ale jak znaleźć to wymarzone mieszkanie?
    Sam ogladam różne oferty kredytów mieszkaniowych, ale jeszcze się nie zdecydowałem. Choć za rok czy dwa nie będzie wyboru.


Skomentuj »»

Zobacz również: