Serwis Biznesowo-Finansowy

Biznes Inwestycje Pożyczki i Kredyty Gospodarka Marketing

Pomocne pożyczki od osoby prywatnej

Ile to razy byłeś w sytuacji, kiedy na już potrzebować pieniędzy, do tego byłbyś w stanie je spłacić za kilka dni, wraz z nadejściem pensji? W takich sytuacjach nie ma co udawać się do banku, jednakże są inne możliwości. zawsze można skorzystać z pomocy osoby prywatnej. Oczywiście najpierw powinniśmy pomyśleć o naszych znajomych, rodzinie, bo być może zapożyczanie się nie będzie wcale konieczne, a bliscy po prostu pożyczą nam pieniądze na kilka dni. Jeśli jednak będzie to niemożliwe, to chcąc zaoszczędzić sobie czas związany z całym procesem kredytowym można skorzystać z serwisów pośredniczących w transakcjach między pożyczkodawcami a pożyczkobiorcami.

Warto dodać, że ostatnimi czasy na pożyczki prywatne bez pośredników i prowizji przekonuje się coraz więcej osób. Być może za sprawą zwiększonego bezpieczeństwa, czy też dobrych warunków, bo przecież wysokość oprocentowania można negocjować. Social lending dotarły do nas z Anglii, gdzie jest to jeden z najczęstszych sposobów na uzyskanie gotówki. Niekiedy nawet zamiast udawać się do banku korzysta się z takiej pożyczki prywatnej. Tym bardziej, że bardzo szybko można otrzymać pieniądze.

Pożyczki prywatne to niezaprzeczalna wygoda, bowiem można je otrzymać w naprawdę bardzo łatwy sposób i to bez wychodzenia z własnego domu. Pieniądze są na naszym koncie w ciągu kilku dni, a spłata zależy tylko od umowy między osobami i może być dokonana właściwie w każdym momencie. Niekiedy po prostu potrzebne są nam szybko pieniądze, nie chcemy czekać aż uzbieramy niezbędne środki. Właśnie wówczas najbardziej przydają się pożyczki prywatne.

2 komentarze do Pomocne pożyczki od osoby prywatnej »»

Komentarze

  1. izabela kusiak
    Comment od izabela kusiak | 2012/05/12 o 14:23:23

    potrzebuje pilnie pozyczki w kwocie 20 tys zł czy jestescie w stanie pozyczyc prywatnie taka kwote?

  2. Krzysztof
    Comment od Krzysztof | 2014/08/24 o 13:37:05

    Pilnie potrzebuje pożyczyć 25 tys. prywatnie. Czy możecie mi jakoś pomoc i kto mógłby mi pożyczyć taka sumę?


Skomentuj »»

Zobacz również: