Serwis Biznesowo-Finansowy

Biznes Inwestycje Pożyczki i Kredyty Gospodarka Marketing

Reklama typu POS na podłodze?

Reklama mająca zachęcić klienta do zakupu umieszczona na podłodze? A dlaczego nie? W końcu idąc przez hipermarket czy aleję w galerii handlowej, zdarza nam się patrzeć pod nogi częściej niż do góry. A posadzka okazuje się być niewykorzystywaną przestrzenią reklamową.

Niektóre firmy specjalizujące się w usługach poligraficznych na potrzeby reklamy proponują swoim klientom taką formę jaką są naklejki na podłogę. Warszawa ma najwięcej tego typu drukarni z uwagi na to iż w tym mieście istnieje centrum reklamy wszelakiej i największa ilość agencji reklamowych, będących zleceniodawcami takich usług ma swoją siedzibę właśnie w stolicy.

Znalezienie odpowiedniej drukarni jest banalne. Fraza naklejki podłogowe w zupełności wystarcza aby znaleźć kontakt do kilku drukarni, które są w stanie wykonać dla nas odpowiedni produkt. Nie każdy zakład poligraficzny jest bowiem w stanie wykonać naklejki podłogowe, wymagają one bowiem specjalistycznej, odpornej na zdzieranie folii oraz łatwego w usunięciu kleju.Skomentuj »»

Zobacz również: