Serwis Biznesowo-Finansowy

Biznes Inwestycje Pożyczki i Kredyty Gospodarka Marketing

Systemy CRM

Chciałbyś wpłynąć na efektywność oraz szybkość komunikacji między nimi? Chciałbyś w końcu uniknąć mnożących się niedomówień i konfliktów? Najlepszym sposobem na to jest CRM.

Chcąc zwiększyć efektywność swoich pracowników musisz pamiętać aby zapewnić im dobre warunki pracy. Ważne także aby starać się dobrać zakres obowiązków do zainteresowań danego pracownika – wykonując obowiązki zbliżone do zainteresowań pracownicy wykazują dużo lepszą skuteczność. Wiemy przecież, że atmosfera w miejscu pracy przekłada się na efektywność pracowników. Nie ma niepotrzebnych nerwówek i wszystko staje się prostsze. Sprzedawcy więcej sprzedają, właściciele więcej zarabiają.

A to wszystko przez jeden mały system relacji z klientem – CRM. Najlepiej, gdyby każda osoba mająca własną działalność zapoznała się z tym system i przekazała informacje tam zawarte swoim pracownikom.

Jedna Odpowiedź do Systemy CRM »»

Komentarze

  1. admin
    Comment od admin | 2008/01/17 o 13:38:17

    Początek został usunięty z wiadomych przyczyny. Zostanie jeszcze raz sprawdzony później. Tekst wymaga zmodyfikowania. Proszę napisać tu w komentarzu, czy zostanie zmodyfikowany? To przyznam chwilowo uprawnienia. Inaczej zostanie usunięty.


Skomentuj »»

Zobacz również: